Csak a raktáron levőket

facebook Google Plus Twitter
28 találat

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2

Cikkszám: FPC-LCU-LCU-OM4-2M-D
Gyártó: MikroTik

Listaár: 2.756 Ft
(2.170 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 5

Cikkszám: FPC-LCU-LCU-OM4-5M-D
Gyártó: MikroTik

Listaár: 3.772 Ft
(2.970 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW,   850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Cikkszám: GPP-85192-SRC
Gyártó: MikroTik

Listaár: 14.402 Ft
(11.340 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

MikroTik Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RA

Cikkszám: CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Gyártó: MikroTik

Listaár: 48.970 Ft
(38.559 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

MikroTik hAP with 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 t

Cikkszám: RB951Ui-2nD
Gyártó: MikroTik

Listaár: 14.558 Ft
(11.463 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

MikroTik hEX PoE with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE out),

Cikkszám: RB960PGS
Gyártó: MikroTik

Irányár: 25.395 Ft
(19.996 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik hEX S with Dual Core 880MHz MHz CPU, 256MB RAM, 5 Gigabit LAN ports, SF

Cikkszám: RB760iGS
Gyártó: MikroTik

Irányár: 22.173 Ft
(17.459 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik mAP with AR9531 650MHz CPU, 64MB RAM, 2xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11bgn

Cikkszám: RBmAP2nD
Gyártó: MikroTik

Irányár: 14.580 Ft
(11.480 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik RouterBOARD 260GS 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plas

Cikkszám: CSS106-5G-1S
Gyártó: MikroTik

Irányár: 13.867 Ft
(10.919 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik RouterBOARD 4011iGS+5HacQ2HnD with Annapurna Alpine AL21400 Cortex A15

Cikkszám: RB4011iGSplusz5HacQ2HnD-
Gyártói cikkszám: RB4011iGS+5HacQ2HnD-
Gyártó: MikroTik

Listaár: 82.473 Ft
(64.939 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

MikroTik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

Cikkszám: Splusz31DLC10D
Gyártói cikkszám: S+31DLC10D
Gyártó: MikroTik

Irányár: 46.976 Ft
(36.989 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

TP-LINK RE190 AC750 Wi-Fi Range Extender

Cikkszám: RE190
Gyártó: TP-Link

Listaár: 8.625 Ft
(6.791 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE200 AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender

Cikkszám: RE200
Gyártó: TP-Link

Listaár: 9.164 Ft
(7.216 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE205 AC750 Wireless Wall Plugged Range Extender

Cikkszám: RE205
Gyártó: TP-Link

Irányár: 12.668 Ft
(9.975 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

TP-LINK RE220 AC750 WIFI Range Extender

Cikkszám: RE220
Gyártó: TP-Link

Listaár: 10.247 Ft
(8.069 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE300 AC1200 Mesh Wi-Fi Lefedettségnövelő

Cikkszám: RE300
Gyártó: TP-Link

Listaár: 11.320 Ft
(8.913 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender

Cikkszám: RE305
Gyártó: TP-Link

Listaár: 11.320 Ft
(8.913 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE365 AC1200 Wi-Fi Range Extender with AC Passthrough

Cikkszám: RE365
Gyártó: TP-Link

Listaár: 15.634 Ft
(12.310 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE450 AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender 3 fix antenn

Cikkszám: RE450
Gyártó: TP-Link

Listaár: 22.911 Ft
(18.040 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE505X AX1500 Wi-Fi Jelismétlő

Cikkszám: RE505X
Gyártó: TP-Link

Listaár: 29.650 Ft
(23.346 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE550 AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Range Extender

Cikkszám: RE550
Gyártó: TP-Link

Listaár: 24.797 Ft
(19.525 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender

Cikkszám: RE605X
Gyártó: TP-Link

Listaár: 35.041 Ft
(27.591 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

TP-LINK RE650 AC2600 Wi-Fi Range Extender

Cikkszám: RE650
Gyártó: TP-Link

Irányár: 37.466 Ft
(29.501 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

TP-LINK TL-SG1005D  5Port Gigabit Switch

Cikkszám: TL-SG1005D
Gyártó: TP-Link

Listaár: 5.293 Ft
(4.168 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db
28 találat
• Ügyfélszolgálat

Kérdéseivel, észrevételeivel forduljon hozzánk bizalommal elérhetőségeink valamelyikén!

Skype nevünk: CCT.HU MSN
• Információk

Kyocera Platina Partner




• Csatlakozz hozzánk

Kövess minket facebook-on is, hogy az elsők között értesülhess akcióinkról, híreinkről.

• Kyocera
Az Észak-alföldi régió Kiemelt Értékesítési Partnere, Garanciális Szervize. Tudjon meg többet a Kyocera termékeiről és szolgáltatásairól.

www.kyocera.cct.hu

• Sikeres pályázatok
• Hírlevél

Kérjük adja meg e-mail címét, és iratkozzon fel hírlevelünkre, ha szeretne értesülni legújabb akciós ajánlatainkról, híreinkről!

Feliratkozok!

Informatikai üzemeltetés: DetCom Systems

Olcsóbbat

Megbízható bolt


Látogassa meg a CCT.HU webüzletet a ShopManian




Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz


Pick Pack Pont


Pick Pack Pont



Pick Pack Pont



Xerox kiemelt viszonteladó